SuperklasaEFT Bundle - Kompletny Kurs EFT Online

Wszystko co najlepsze znajduje się w środku. Dostęp do spotkań na żywo, setek godzin materiałów, tappingów, wykładów rozwojowych oraz medytacji.

Czym jest SuperklasaEFT?

Jeśli masz ochotę na regularną pracę z EFT, pod okiem doświadczonego trenera/terapeuty zapraszam na zajęcia SuperklasyEFT. To projekt edukacyjny, którego zadaniem jest nauczyć Cię Technik Wolności Emocjonalnej: EFT poprzez lepsze zrozumienie samego siebie. Wiedza oraz treningi tu zawarte odmienią Twoje życie. Spotykaliśmy się co tydzień, we wtorek o 20:15 i tak od ponad 6 lat (2019-2024). Zapis tych spotkań stanowi niesamowicie cenny zasób. Pamiętaj, że masz dostęp do nagrań i tappingów z tych zajęć bez względu na to, w którym momencie dołączasz. To są setki godzin wykładów oraz tappingów (sesji EFT), które pozwolą Ci na stopniową transformację Twojego życia. Zapraszam do przejrzenia tematów, które już za chwilę będą dla Ciebie dostępne. Co więcej, gdy dołączysz do Superklasy będziesz miał dostęp do innych kursów i procesów, które są dostępne na tej platformie. Pełną ich listę znajdziesz poniżej. Członkowie Superklasy nieustannie się rozwijają. Uważam, że to najlepsze czym mogę się z Tobą podzielić.  Obecnie spotykamy się na żywo w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 10:00 i przez ok 6h pracujemy w tym formacie Superklasy. Link do tych spotkań jest dostępny gdy dołączysz do zajęć. Zapraszam Cię bardzo serdecznie. Al.

 

abonamentowy dostęp do materiałów i kursów, które bazują na technikach EFT

mnóstwo wiedzy z zakresu psychologi poznawczej, psychologii zachowań oraz skutecznych technik bazujących na psychosomatyce i medycynie chińskiej.

REGULARNE comiesięczne spotkania na żywo
ze mną, na których krok po kroku
poznajesz EFT i siebie

Ponieważ wszystkie spotkania są nagrywane dostajesz dostęp do wcześniejszych sesji, które możesz przesłuchać
i przepracować w dowolnym dla siebie czasie.
(spotkania odbywają się w formie 5-6h warsztatów,
które odbywają sie w każdą, ostatnia sobotę miesiąca)

nowe techniki i remedia na Twoje codzienne problemy

ogromna dawka inspiracji kontakt z grupą ludzi, którzy zmieniają swoje życie m.in za pomocą technik EFT. 

masz możliwość zadawania pytań na żywo.


SuperklasaEFT to nie tylko gotowe sesje. Znajdziesz tam również elementy Biologii Totalnej oraz psychologii transgeneracyjnej. Pamiętaj, nikt nie rozwiąże za Ciebie Twoich problemów. Nikt nie zna Cię tak jak ty sam/sama siebie. To unikatowa możliwość wspólnej podróży i interakcji. EFT to większa lekkość w życiu i wsparcie, w problemach, które masz lub które i tak się pojawią. Tak naprawdę zajęcia będą mieszanką:
– informacji o technikach EFT (będziemy się uczyć)
– będziemy robić wspólne tappingi (będziemy uwalniać)
– będę odpowiadał na Twoje pytania (będziemy doszlifowywać)


Alex Nogieć


Superklasa EFT to materiały szkoleniowe dostępne w formie subskrypcji. Aby otrzymać dostęp należy kliknąć w przycisk "Wykup dostęp" oraz dokonać płatności za pierwszy okres rozliczeniowy (miesiąc lub tydzień). Po dokonaniu płatności, otrzymasz dostęp do materiałów przez okres miesiąca lub tygodnia (w zależności jaki okres wybrałeś/aś). Nie musisz się martwić o płatności za kolejne okresy. Kolejne płatności będą dokonywały się automatycznie dopóki nie anulujesz swojej subskrypcji. Subskrypcję możesz w każdej chwili anulować.


Twoja inwestycja w siebie to:

SuperklasaEFT - Tygodniowa

35 PLN

35 PLN /tydzień

  • kliknij jeśli zamierzasz dołączyć

Kup teraz
Najbardziej popularny

SuperklasaEFT - Miesięczna

115 PLN

115 PLN /miesiąc

  • kliknij jeśli zamierzasz dołączyć

Kup teraz

Dzięki Superklasie i kursom Alexa moja praca jest systematyczna i wszechstronna. Mam pod ręką wciąż powiększającą się bazę tematów do pracy, więc w razie potrzeby wracam do niektórych z nich. Uwielbiam też wtorkowe wieczory na Superklasie, gdy mogę spędzić czas ze sobą i innymi Tappersami, odkrywać wciąż nowe perspektywy i zmieniać - siebie i swoje życie - na lepsze!

Marta Piotrowska
Terapeutka EFT/Psycholog

Recenzje

5

Najwyżej oceniane
  • 5 100%
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Marcin Geborek

Swietna inwestycja w siebie

Do Superklasy dołączyłem około 1.5 roku temu i to była świetna decyzja. Uważam, że taki program powinien być uczony w szkołach. Pozwala on nie tylko lepiej zrozumieć jak działa nasz umysł i emocje ale również dostarcza narzędzi jak pracować ze sobą i innymi. Alek dzieli się tak szeroką wiedzę z zakresu psychologii i nie tylko, że praktycznie to jest jedyny program, który by nam wystarczył aby pomóc sobie i innym. Treści są przekazywane w bardzo łatwy i przyswajalny sposób. Jest część teoretyczna, praktyczna oraz czas na pytanie i odpowiedzi. Alek jest świetnym nauczycielem, ale również społeczność zgromadzona wokół Superklasy jest sympatyczna i wspierająca. Dlatego z lekkością można otworzyć i podzielić się własnymi problemami i przemyśleniami. Bardzo jestem wdzięczny Alkowi za zorganizowanie tego programu ale również uczestnikom, którzy tworzą wspaniałą atmosferę i pomagają mi wzrastać oraz polepszać jakość życia. Przystępna cena oraz możliwość odtworzenia sobie nagrania w każdym momencie, jeśli nie uda nam się być na żywo, to kolejne zalety tego webinaru. Rekomenduję każdemu zainteresowanemu psychologią, rozwojem osobistym lub szukającemu rozwiązań na osobiste problemy życiowe aby skorzystał z tej okazji i dołączył do Superklasy.

2 years ago