AUTOPILOT EFT na Finanse i obfitość

Witam Cię bardzo serdecznie w programie, który ma za zadanie pomóc Ci lepiej zrozumieć i przetransformować Twoje blokady w świecie finansów.

Witam Cię bardzo serdecznie w programie, który ma za zadanie pomóc Ci lepiej zrozumieć i przetransformować Twoje blokady w świecie finansów. Zazwyczaj nie jesteśmy świadomi wielu rzeczy i poruszamy się po świecie prowadzeni przez swoistego autopilota. Problem w tym, że ten autopilot nie do końca prowadzi nas w kierunku, w którym czujemy się dobrze. Odpowiedzialne za ten fakt są różnorodne schematy zachowań, które wleczemy za sobą z przeszłości. Odziedziczyliśmy je po naszych przodkach czy też po prostu nauczyliśmy się sami na zasadzie modelowania/naśladowania rodziców, bliskich lub też przejęliśmy to różnych mediów (tv, radio, itp). Możesz się zdziwisz ale ponad 90% przekonań nie jest Twoje! Świadomy rozwój to nieustanna praca ze swoim ciałem i umysłem a kluczem do niego są Twoje odczuwane emocje. Zmień emocje i sposób reakcji na otaczający Cię świat a zmienisz swoje życie. Niestety, jeśli chodzi pieniądze to 99% osób odczuwa emocje, które poskładane i pomieszane razem, nazywamy – stres. Stres jest przyczyną blokująca przypływ obfitości do naszego życia a nawet jeśli już ją wpuścimy to właśnie stres powoduje, że nie mamy radości z posiadania pieniędzy i obfitości. Oczywiście to co określamy jako stres to wielki worek różnorodnych niewspierających nas, negatywnych emocji i dlatego ważne jest aby nauczyć się je rozpoznawać i uwalniać z naszego ciała i umysłu. Jeśli ten temat Cię interesuje zapraszam do skorzystanie z techniki EFT, która jest niesamowicie skuteczna w redukowaniu stresu i umożliwia zmianę w systemie naszych przekonań. Jest łatwa, relatywnie szybka i bardzo bezpieczna. Dosłownie każdy może ją zastosować. Ja proponuję Ci aby za jej pomocą poczuć się lepiej w świecie finansów i obfitości. Spróbuj EFT i poczuj różnicę na sobie. Program uwalnia codziennie kolejną sesję aby zmiana zachodziła w czasie i dała Ci poczucie komfortu. Po dokonaniu zakupu, będziesz mógł/mogła wracać do sesji ile razy chcesz. W ten sposób “doczyścisz” problem w różnych jego aspektach (częściach).  Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci aby Twój rozwój osobisty szedł w parze ze wzrostem Twoich dochodów. Powodzenia. Love&Light. Al.

Program kursu czyli co znajdziesz w środku

Alex Nogieć

Kurs jest rewelacyjny. Przeskakuję do tematów rezonujących w danej chwili. Al bardzo fajnie, zabawnie/lekko, tłumaczy/prostuje zawikłane ścieżki myślowe, do których przyzwyczaiłam się dawno temu…. tak jakby czytał w myślach. A w efekcie daje to niesamowite refleksje i luz 🙂  
Wiola Szafir
To najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu . Moje rodowe „dziedzictwo „ , inne przekonania dotyczące pieniędzy podczas tego kursu nareszcie wypłynęły i mogłam je uzdrowić , przerobić i pozwolić im po prostu odejść. Super kurs!? Pan po prostu Panie Aleksandrze wie co robi , wie co mówi , nareszcie czuje , ze trafiłam w dobre ręce i ze nie sprzedaje Pan kota w worku , tylko pomaga Pan zmienić życie innych ludzi .
Ania Pustkowska
Materiały są super. na początku miałem problem żeby wejść w codzienny tryb i taką samo-motywację ale dobrze się czuje po każdej takiej sesji na autopilocie;) i od kilku dni pracuje już na nich regularnie. Jeszcze nie doszedłem żeby robić je 2x razy dziennie ale powtarzam już przynajmniej raz dziennie. Jestem pozytywnie nastawiony i chętnie będę wracał do niektórych z nich z pewnymi modyfikacjami.
Piotr Wilkowiecki

Cena kursu: