Indywidualne sesje EFT

"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi Cię donikąd."
Henry Kissinger

Nie ma nic ważniejszego niż dobre, wartościowe życie oparte na bliskości i szczęściu. EFT jest narzędziem, które daje każdemu możliwość samodzielnej pracy i osobistego dbania o własny dobrostan. Jednak zdarzają się sytuacje w których trudno nam samemu zacząć przygodę z EFT. Może też się tak zdarzyć, że już jakiś czas pracujemy, opukujemy a nawet wypukaliśmy już sobie przysłowiową „dziurę” w głowie i nie mamy efektów. Wtedy dobrze jest skorzystać z pomocy kogoś, kto może spojrzy na nasz problem z nieco innej perspektywy. Jeśli próbowałeś już dużej ilości metod lub chciałbyś po prostu sprawdzić tą metodę na sobie zapraszam do osobistego kontaktu oraz umówienie się na sesję. Na takim osobistym spotkaniu, porozmawiamy sobie o Twoim problemie a także sprawdzimy czy jest to rzeczywiście problem główny czy coś może się pod nim kryje i dlatego nie możesz ruszyć za bardzo z miejsca. Przygotowanie do sesji nie jest specjalnie trudne. Przede wszystkim sprecyzuj dokładnie swój problem oraz określ jakiej korzyści oczekujesz od sesji. Twoje precyzyjne określenie celu sesji jest jednym z najważniejszych elementów abym wiedział w jaki sposób mam Ci pomóc. Jednak nie przejmuj się jeśli trudno Ci określić cel, wyjdziemy od tego, że chcesz się po prostu poczuć lepiej. 

Na spotkaniu (zwłaszcza na pierwszym) ja zadaję sporo pytań jednak możesz przemyśleć następujące tematy:
1. Twój najbardziej palący problem - to czym chcesz się zająć w pierwszej kolejności - to nasz Główny cel sesji. Przypomnij sobie jak długo masz ten problem i najlepiej kiedy i od czego on się zaczął.
2. Problemy poboczne - odczucia, dokuczające emocje (związane z problemem, z którym przychodzisz lub np. nawykowe takie jak -> ludzie mnie nie lubią, wkurzam ludzi, itp.) -> to będą nasze mniejsze cele podczas sesji
3. Wydarzenia, które chciałabyś usunąć (wymazać) ze swojego życia. ->  dzieciństwo, szkoła, rodzice, rodzeństwo, itp...
4. Twój Projekt/Cel - okres 9-mcy przed poczęciem do 1 roczku życia. Czy wiesz coś na ten temat? Możesz się od kogoś dowiedzieć co tam się działo? Co takiego działo się u rodziców (syt. materialna w tym czasie, jakie przeżywali trudności),  jak przebiegała ciąża z Tobą, jaki był poród (szybki, wolny, ciężki, lekki).

Moim głównym zadaniem na takich sesjach jest pomóc Ci zrozumieć to co przeżywasz oraz nadać temu kontekst, jednak pamiętaj, że wymaga to zbudowania relacji. Mam tutaj na myśli zarówno relację terapeutyczną jak również Twoją relację z samym sobą. Na sesjach pracujesz ze mną a w domu sam ze sobą. Tak, są zadania domowe, w których pracę związaną z opukiwaniem musisz wykonać sam. Zarówno na sesji jak też później w domu. Bardzo często zdarza się, że jedna sesja pomaga i to nawet bardzo. Twórca EFT Garry Craig nazwał takie zdarzenia 1-minutowymi cudami. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że zwykle problem jest złożony z szeregu tzw. aspektów (cząstek), którymi trzeba się zająć oddzielnie. To wymaga czasu i systematyczności. Jednak zapewniam Cię, że jest to jeden z niewielu tak prostych systemów przynoszący naprawdę niesamowite rezultaty w dość krótkim czasie. Technika EFT ma bardzo szerokie spektrum zastosowań ale kluczem do jej skuteczności jesteś zawsze Ty. To Twoja chęć do zmiany, cierpliwość, konsekwencja oraz szczerość daje efekt uwolnienia od czasami wieloletnich problemów emocjonalnych, w tym lęków. Moją rolą jest pomóc Ci  odnaleźć własną drogę oraz dać Ci narzędzia, które zwiększą szansę abyś na tej drodze wytrwał aż do pełnego sukcesu czyli osiągnięcia swojego celu.
Pamiętaj: EFT to nie cudowna pigułka ani szamaństwo! To metoda oparta na dowodach i jej skuteczność zależy w dużym stopniu od Twojego zaangażowania. Wiec jeśli zależy Ci na zdrowiu, dobrym samopoczuciu, świadomym rozwoju i kreacji najlepszego z możliwych wariantów Twojej przyszłości zapraszam serdecznie do umówienia się na sesję online (Skype)* w jednym z dwóch gabinetów:

 Wrocław – Gabinet terapii naturalnych ul. Lotnicza 20  tel +48 531 920 600  
http://naturoterapie.com.pl 
Poznań – Sensorium – Centrum Diagnostyki i Neuroterapii ul. Barwicka 14H (os. Bajkowe)  tel. +48 604 53 15 15 lub +48 502 265 707  http://www.eegbiofeedback.net.pl

* Online pracuję wyłącznie na Skypie (tak trochę archaiczne narzędzie ;-) ponieważ mam wszystkich moich klientów zgromadzonych w jednym miejscu a przy tej ilości komunikatorów, która jest obecnie na rynku nie pamiętam kto i gdzie pisze do mnie więc trzymam się jednej, sprawdzonej od lat platformy. Skype umożliwia nagrywanie sesji, planowanie, przypominanie terminów sesji oraz komunikację na chat (wyłącznie z moimi klientami)

Indywidualne sesje EFT

WAŻNE ! DOSTĘPNOŚĆ SESJI OGRANICZONA ! ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ SESJI !

Jak umówić się na sesję indywidualną?
Aby umówić się na sesję indywidualną stacjonarną, dzwonisz pod  numery telefonów , które znajdziesz powyżej. Płatność za sesję stacjonarną: gotówką w gabinecie.
Aby umówić się na sesję online skorzystaj z formularza, za pomocą którego dowiesz się czy takie sesję są obecnie dostępne, jaki jest najbliższy termin oraz czy jestem w stanie Ci pomóc. Jeśli umówiłeś się już ze mną sesje online opłacamy 1/2 dni przed zaplanowaną sesją. Wtedy wiem, że Ci zależy na sesji i nie zrezygnowałeś z niej.

Spora część moich klientów dołącza dodatkowo do programu rozwojowego SuperklasaEFT, którego zadaniem jest wypełnić czas pomiędzy sesjami indywidualnymi, nauczyć Cię lepiej EFT, dać Ci materiał do samodzielnej pracy nad sobą.Polecam te zajęcia z całego serca. Jeśli czujesz lęk przed sesją indywidualną lub nie wiesz czy taka sesja jest dla Ciebie właściwa a lubisz pracować online to również zapraszam na regularne zajęcia. Aby zobaczyć o czym mówię kliknij tutaj: SuperklasaEFT


Ważne !

Emotional Freedom Techniques® (EFT) jest eksperymentalną terapią która przynosi niesamowite wyniki zarówno w sferze psychicznej jak również fizycznej. Chociaż istnieją różnorodne teorie dlaczego eft działa, badania nad tą techniką nadal trwają. Pamiętaj,  korzystasz z tej techniki na własną odpowiedzialność. Techniki mogą używać osoby bez zaburzeń psychicznych oraz epileptycznych.  EFT nie ma na celu zastępowania porad medycznych. W celu właściwej diagnozy prosimy skontaktować się z wykwalifikowanym personelem medycznym lub lekarzem. Techniki EFT opisywane na portalu nie mają na celu diagnozować oraz leczyć.

Wiele osób pisze do mnie na różnych komunikatowach z prośbą o poradę. Niestety nie udzielam konsultacji za pomocą maila lub komunikatorów tekstowych typu: Skype, Messenger (Facebook), WhatsUp. Chodzi o część tekstową tych komunikatorów. Jeśli chciałbyś skorzystać z konsultacji, umów się na sesję tak abym mógł Cię widzieć i usłyszeć Twój głos. Praca z emocjami to delikatna sprawa i wymaga bezpośredniej komunikacji (audio+wideo). Liczę, że zrozumiesz, że skrótowe opisanie swojego problemu na jakims komunikatorze czy nawet mailem jest ograniczone w swojej formie i jest trochę jak strzelanie na oślep. Sesje to bardzo osobisty proces i to właśnie dzięki takiemu procesowi możliwe jest uzdrowienie.  

Indywidualne sesje EFT

WAŻNE ! DOSTĘPNOŚĆ SESJI OGRANICZONA ! ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ SESJI !

Jaką długość sesji wybrać?
W zasadzie zależy to od Ciebie oraz Twojego budżetu. Obowiązkowo pierwsze spotkanie/sesja diagnostyczna zarówno przez Skype (online) czy też w gabinecie to ok. 1 h 30 min. Podczas pierwszego spotkania trzeba się poznać, zadaję Ci więcej pytań, staram się zrozumieć, rozgadać, rozpracować z Toba dany temat, z którym do mnie przychodzisz. Godzina na pierwszym spotkaniu to stanowczo za mało. Kolejne spotkania - to już zależy co chciałbyś uzyskać oraz jakim dysponujesz budżetem. Część moich klientów wybiera kolejne sesje 1,5h ponieważ czują się przytłoczeni lub mają dużą ilość tematów do przerobienia. Są też osoby, które kontynuują podróż w wariancie 1h. Obecnie, ze względu na duża ilość sesji pracuję z moimi klientami w cyklu "co 2 tyg". Są szczególne sytuacje, tzw. interwencje gdy osoba potrzebuje częstszych spotkań i wtedy sesje odbywają się w trybie "co tydzień". Sesje co 2 tyg dają bardzo dobre efekty, o ile oczywiście pomiędzy sesjami pracujesz samodzielnie. Spora część moich klientów dołącza dodatkowo do programu rozwojowego SuperklasaEFT, którego zadaniem jest wypełnić czas pomiędzy sesjami indywidualnymi, nauczyć Cię lepiej EFT, dać Ci materiał do samodzielnej pracy nad sobą.Polecam te zajęcia z całego serca. Aby zobaczyć o czym mówię kliknij tutaj: SuperklasaEFT

WAŻNE ! OPŁAĆ TYLKO JEŚLI WCZEŚNIEJ UMÓWIŁEŚ SIĘ ZE MNĄ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Indywidualna sesja EFT – 1 godzina 

250 PLN

  • Umówiłeś/aś się ze mną na indywidualną sesję EFT? Świetnie! W tym miejscu możesz opłacić indywidualną 1 godzinną sesję EFT.     Pamiętaj, że należy wcześniej umówić ze mną datę i czas sesji, zanim ją opłacisz!

Indywidualna sesja EFT – 1,5 godziny 

375 PLN

  • Umówiłeś/aś się ze mną na indywidualną sesję EFT? Świetnie! W tym miejscu możesz opłacić indywidualną 1,5 godzinną sesję EFT.     Pamiętaj, że należy wcześniej umówić ze mną datę i czas sesji, zanim ją opłacisz!