Ten kurs nie jest otwarty do rejestracji

SuperklasaEFT 2024

Ten kurs jest częścią zajęć SuperklasaEFT. Jeśli chcesz dołączyć wybierz "SuperklasaEFT-Pakiet"

W skrócie:

 

Superklasowiczu, Witaj w 2024 - w roku smoka 🐲 🐉 😉,

Ta zakładka będzie nam służyć jako przestrzeń spotkań on-line w 2024 roku. Poniżej znajdziesz 3 sekcje, które przygotowałem dla Ciebie aby było łatwiej odnaleźć to co Cię interesuje. Oczywiście spotkania na żywo będą się odbywały standardowo w każdą ostatnią sobotę każdego miesiąca. Wyjątek będzie stanowiło spotkanie 3-go lutego 2024.  

1. Pierwsza zakładka ma za zadanie pomóc Ci zrozumieć EFT, poznawać różne techniki oraz praktykować tą technikę w tych obszarach życia , w których jej najbardziej potrzebujesz. Więc czekam na wasze sugestie gdzie najbardziej przydałoby się właśnie Tobie zastosować EFT. Pomocniczo pomyśl o tym, w których obszarach życia brakuje Ci efektów i zobaczymy co możemy z tym zrobić za pomocą EFT. Możesz pisać o tym w komentarzach.  

2. W tej części będziemy pracować z różnymi tematami, co do których wiemy (bo wskazują na to różnorodne badania), że EFT jest skuteczne. Pewnie pojawią się zagadnienia różnorodnych uzależnień, impulsowego jedzenia, różnymi rodzajami stresu w relacjach itd. Znajdziesz tutaj również elementy powiązane z biologicznymi podstawami przekonań, Biologiką, Nową Medycyną Germańską oraz Recall Healing. (obiecałem to na zajęciach i porozmawiamy sobie o tym przede wszystkim jak praktycznie to wykorzystać)  

3 Trzeci, ostatni moduł to będzie intensywna praca z obfitością, dobrobytem, dobrostanem oraz tym co daje nam tzw. dobre i godne życie. 1/4 Polaków nie ma żadnych oszczędności. Kolejna 1/4 ma oszczędności na poziomie 2000pln a jeszcze w kolejnej 25%gupie nie przekraczają 20.000 pln. Jest to szokujący fakt, który pokazuje jak wiele mamy jeszcze do zrobienia w temacie naszego poczucia bezpieczeństwa/zaopiekowania. Przypominam również, że Twoja praca może przełożyć się bezpośrednio na Twoje środowisko czyli ludzie wokół Ciebie. Tak więc im lepiej będzie Tobie, im bezpieczniej będziesz się czuł/a tym większa jest szansa, że ludzie wokół Ciebie będą również czuli się spokojniejsi i bogatsi. Oczywiście jest wiele aspektów tego problemu i będziemy się im spokojnie przyglądać i zaprzęgać EFT wszędzie gdzie jest to możliwe aby było Tobie/Nam wszystkim lepiej i lepiej. Dostatek to cel tej części zajęć i wszystkich 12-tu modułów w tej części zajęć SuperklasyEFT.  

W tych zakładkach pojawią się łącza/linki to webinarów "na żywo", które następnie zamienię na nagrania, do których będziesz mieć dostęp w ramach subskrypcji SuperklasaEFT-Pakiet.  Tak więc serdecznie Cię zapraszam na spotkania "na żywo" bo możesz zadawać pytania i rozwiązywać swoje osobiste problemy. A przy okazji, może się okazać że albo kogoś "strigerujesz" czyli odpalisz jakieś emocje które pomogą mu namierzyć swój własny problem. Twój udział w zajęciach na żywo to nieocenione źródło inspiracji dla innych. Tak więc jeśli chcesz szybszych efektów. Zapraszam do grupowej pracy.

Uściski dla Wszystkich tappersów i niech Moc będzie z Wami w 2024.  🙏❤️Al.

Plan zajęć: