materiały online dotyczące EFT, do których możesz wracać kiedy chcesz

KURSY  myEFT


Trafiłeś w miejsce, w którym możesz rozpocząć swoją podróż w świecie, który daje Ci pełną swobodę rozwoju. Kursy, które tutaj znajdziesz mają za zadanie pomóc Ci zmienić różnorodne cząstki Twojego życia. Znajdziesz te, które są darmowe (FREE), kursy płatne jednorazowo oraz chyba najbardziej kompleksowe zajęcia jakie kiedykolwiek stworzyłem o nazwie SuperklasaEFT.  SuperklasaEFT to spotkania online "na żywo" z EFT w każdy wtorek o 20:15. Pozwolą Ci wyrobić w sobie nawyk regularnej pracy z emocjami oraz przekonaniami, dzięki czemu szybciej przetransformujesz swoje życie. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do ogromnej biblioteki sesji oraz wykładów. SuperklasaEFT daj również dostęp do sporej części kursów, które są płatne jednorazowo. Dzięki temu poszerzysz swoją pracę o tematy, któryc nie przerabialiśmy na zajęciach Superklasy. Poniżej znajdziesz kusy, które są dostępne. Możesz kliknąć w ikonki i poczytać czego dotyczą oraz w jaki sposób mogą Ci pomóc. Jeśli potrzebujesz poznać podstawy polecam darmowy kurs "EFT - Klucz do Twoich emocji". Kurs składa się z 12-tu części, w których wyjaśniam zarówno podstawy EFT jak też wiele istotnych elementów pracy rozwojowej. No i oczywiście pojawiają się elementy Mindfulness. To, wg mnie, niezbędny element pracy rozwojowej. Przebywanie w tu i teraz daje mnóstwo psychologicznych korzyści z redukcją stresu na czele. Acha, żebym nie zapomniał, Gdy już założysz sobie bezpłatne konto na portalu, otrzymasz dostęp do społeczności. Jest ich tutaj klika. Jest społeczność myEFT oraz społeczność SuperklasyEFT. Moi trenerzy również mają swoją społeczność i dzięki temu łatwiej jest dzielić się doświadczeniami pracy rozwojowej z EFT. Zapraszam do pobuszowania w świecie kursów online. Uściski.Al.


"Bardzo szczerze polecam regularną pracę z EFT, daje możliwość funkcjonowania na co dzień  z większym spokojem w ciele i głowie. Rozwija również naszą świadomość. Dołączyłam do SuperklasyEFT nie tak dawno, a już widzę efekty. Jeszcze raz z czystego serca polecam :)" 

Martyna

Czy wiesz, że możesz pracować ze swoimi kursami za pomocą aplikacji???

Tak, teraz to możliwe. Wystarczy, że klikniesz i ściągniesz sobie na swój smartfon aplikację Zenler. Gdy już ją zainstalujesz i wejdziesz do środka, aplikacja poprosi Cię o Twój email. Proszę podaj ten sam, którego użyłeś/aś wykupując dostęp do kursu a następnie  na tego maila przyjdzie specjalny kod, który wpisujesz w aplikacji. I to wszystko. W aplikacji pojawią się kursy, które wykupiłeś/aś.  Jeśli korzystasz teraz ze smartfona, kliknij poniżej aby pobrać aplikację na swoje urządzenie.