Techniki Wolności Emocjonalnej umożliwiają zmianę emocji związanych ze wspomnieniem, ale nie zmianę samych wspomnień.

O co tutaj chodzi?


„Nie wszystko, z czym się zmagamy, można zmienić, ale nic nie może zostać zmienione,
dopóki nie zostanie skonfrontowane."
— James Baldwin z eventu The wisdom of trauma z Gabor'em Matte

Chciałbym Cię szczególnie ciepło przywitać na platformie, którą stworzyłem w jednym celu: Aby Twoje życie było lepsze, abyś miał więcej spokoju i więcej radości w życiu. Abyś lepiej radził/a sobie z codziennymi sytuacjami oraz z emocjami, które przeszkadzają nam odbierać nasze życie jako pełne lekkości. Kursy rozwoju osobistego, które znajdziesz na tej stronie bazują na technice EFT. Jest to niezwykle skuteczny system stworzony przez amerykanina Garego Craiga (nie, to nie ten co grał Jamesa Bonda ?). W Polsce ten system ma nazwę: Techniki Wolności Emocjonalnej ale przyjęło się, również u nas mówić na niego EFT. Inne nazwy, które możesz spotkać to: tapping lub emocjonalna akupunktura.
Stronę tą stworzyłem głównie dla moich klientów, którzy czują się dużo bardziej zaopiekowani gdy pomiędzy sesjami ze mną czy warsztatami mają konkretny program do codziennej, systematycznej pracy. Wiem, że część osób boi się pracować na sesjach indywidualnych czy warsztatach. Wstydzimy się gdy ktoś widzi nasze emocje i reakcje. I właśnie dlatego stworzyłem tą platformę. W końcu lepiej jest zrobić cokolwiek ze swoim życiem i rozwojem niż nie robić nic. Twórca EFT – Gary Craig nie do końca pochlebnie wyraża się na temat tzw. gotowych, nagranych sesji. Ma to związek z tym, że wszystko jest w nas w jakiś sposób połączone i gdy przerabiamy jeden temat to może wyjść coś innego co wymaga już indywidualnego podejścia. Jednak praktyka pokazuje, że mnóstwo osób korzystając z tzw. gotowych rund czy warsztatów ma niesamowite efekty i potężną zmianę jakości życia. Jest to też świetny sposób aby rozpocząć pracę i samodzielnie-świadomie się rozwijać. W końcu nikt tego nie zrobi za Ciebie.

Może zainteresują Cię regularne zajęcia z technik EFT? Kliknij w obrazek i poczytaj czym jest SuperklasaEFT. Zachęcam ->

Na tej platformie znajdziesz sporo ciekawego materiału do samodzielnej pracy w formie tzw. autopilotów. Nie jest już żadną tajemnicą, że większość z nas „jedzie” przez życie na przysłowiowym autopilocie. Oczywiście nic w tym złego o ile autopilot prowadzi nas tam gdzie jest miło i przyjemnie. Niestety tak się dzieje niezmiernie rzadko i tutaj właśnie pojawia się EFT. Za pomocą EFT możesz nakierować swojego wewnętrznego autopilota na cel, który daje Ci więcej radości i spełnienia w życiu. Autopiloty to serie sesji, które dzień po dniu pozwolą Ci przeprogramować Twój mózg oraz ciało i uwolnić nagromadzony wewnątrz stres, który odpowiada za trudności w Twoim życiu. Materiał, który w większości przypadków, uwalniany jest stopniowo, pozwoli Ci uzyskać mnóstwo korzyści w różnych częściach Twojego życia. Czasem jest to zapis spotkań webinarowych a czasem specjalnie nagrane sesje. Czasem jest to zapis warsztatów a czasem sesji indywidualnych z osobami, które pozwoliły na opublikowanie takiego zapisu właśnie po to aby było Ci łatwiej pracować. Są takim swoistym echem dla Ciebie podczas pracy. Oczywiście na tej stronie znajdziesz również informacje co to jest EFT, jak się je wykonuje i na co ten system pozwala. Zapoznasz się również z efektami, które mogą wystąpić podczas pracy w tym systemie. Od czasu do czasu znajdziesz tu również inne techniki komplementarne, które sprawdzają się w mojej pracy z ludźmi. Będą one dodatkowym wsparciem w Twoim rozwoju aby było po prostu szybciej. Cieszę się, że zajrzałeś na moją stronę i zapraszam Cię do wypróbowania systemu autopilotów na sobie. Ściskam Cię cieplutko i pozdrawiam. „Kto puka nie błądzi” Al.

Co możesz teraz zrobić?

1.

Załóż bezpłatne konto

Założenie bezpłatnego konta do niczego nie zobowiązuje. Dzięki temu odsłoni się część serwisu dostępna jedynie dla zalogowanych użytkowników. Wierz mi, opłaca się założyć konto.

2.

Otrzymasz dostęp do wpisów społeczności oraz darmowych kursów

Tylko wtedy gdy jesteś zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem możesz mieć dostęp do darmowych oraz płatnych kursów na portalu.

3.

Możesz (choć wcale nie musisz;-) kupić wybrany przez siebie kurs lub dołączyć do zajęć SuperklasaEFT

Co jakiś czas dodaję nowe materiały oraz kursy. Zaglądaj tu co jakiś czas bo być może znajdziesz coś dla siebie...lub... dołącz do zajęć SuperklasaEFT czyli najbardziej kompleksowego projektu jaki kiedykolwiek zrobiłem. To konsekwentny rozwój z wykorzystaniem EFT.

Wszystko co jest Ci potrzebne aby rozpocząć pracę z EFT znajduje się w moim e-booku, który możesz bezpłatnie ściągnąć z tej strony. Zawarłem w nim podsawy, których uczę na szkoleniach i co jest ważne aby postawić pierwsze kroki w Technikach Wolności Emocjonalnej. Zapraszam Cię do skorzystania z jednej z najprostszych technik na świecie, której prostota jest niezbędnym elementem skuteczności. Jeśli będziesz chciał/a więcej - ta strona jest pełna kursów i procesów, które pozwolą Ci nabrać wiatru w żagle.  Życzę aby EFT dało Ci siłę w codziennym życiu.

Zacznij już dziś swoją przygodę z EFT

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego e-booka

Pobierz bezpłatny e-book i naucz się podstaw. Znajdziesz w nim znacznie więcej niż tylko podstawy.

Kliknij i pobierz teraz

Przeczytałem i zgadzam się na terms & conditions.