Jak odzyskać swoje marzenia

Najlepszy sposób aby odzyskać swoje życie

Witaj, Kreatywność to wieloaspektowe zjawisko. Zapraszam na Warsztat, który ma dostarczyć Ci narzędzi do stworzenia swojego osobistego szczęścia.
EFT to niezwykle skuteczny system, który pomaga rozwinąć funkcje poznawcze dzięki czemu Twój mózg niezwykle szybko uczy się nowych rzeczy. Ten warsztat ma stanowić formę inspiracji do własnych poszukiwań ponieważ nawet jeśli pracujesz codziennie (z weekendami włącznie) po 8/10h i wracasz do domu i nie marzysz ani nie rozwijasz swoich celów i planów to nie dlatego, że jesteś zmęczony a dlatego ze brakuje Ci inspiracji. Nie ważne, że brakowało Ci ich w dzieciństwie czy gdzieś w wyniku traumatycznych przeżyć „zapomniałeś/aś” – jak to się robi. Nasz mózg jest neuroplastyczny i możesz nauczyć się wszystkiego od nowa. Celem warsztatu jest identyfikacja blokad w rozwoju, schematów oraz aspektów, które przyczyniły się do tłumienia Twojej kreatywności.

Co my takiego będziemy tam robić:
przyjrzymy się schematom rodowym i rodzinnym i poszukamy przyczyn blokad w rodzie.
Wykonamy sporo sesji na rodzinne i rodowe schematy samoutrudniania i tłumienia.
przyjrzymy się temu co się działo w szkole i poza nią
Zobaczymy co znaczy dla Ciebie praca i pieniądze zidentyfikujemy emocje blokujące proces kreacji i nauczysz się w jaki sposób się od nich uwalniać…
Zajmiemy się Wstydem przed wyrażaniem siebie i rozbijemy go na aspekty będzie trochę wiedzy z psychologii rozwoju co jest o tyle ważne, że badanie wskazują przyczyny blokad i co z nimi można zrobić. i do tego sporo tappingów i sesji transformujących.

Cel:
Skuteczniejsze i lżejsze szukanie rozwiązań zamiast wyszukiwania problemów
Większa kreatywność w wybranym przez Ciebie obszarze życia
Mniejszy wstyd dot. samego/samej siebie
Większa „siła” przebicia (chociaż bardziej bym to nazwał blask ?
Stworzenie realnego planu działania na najbliższy czas (Ważna uwaga: Warsztat to nie cudowna pigułka, która natychmiast zmieni Twoje życie. To inspiracja i Twoja skuteczność będzie zależała od tego co zrobisz po tym Warsztacie.
Czy wykonasz te ćwiczenia, których się nauczysz i czy zrozumiesz poprawnie co masz robić? Otwartość i pragnienie zmiany to indywidualne cechy każdego człowieka.Ale właśnie dlatego mamy EFT aby cały ten proces był lżejszy)

Moduły z jakich składa się warsztat to:

To ponad  7h  materiału, który możesz zrealizować w dowolnym dla Ciebie czasie.  Mimo, że temat jest “lekki” to warsztat będzie dość intensywny.
Pamiętaj, że nie musisz znać EFT aby wziąć udział ponieważ poprowadzę Cię przez wszystkie procesy. Jest jednak prośba abyś zapoznał się z podstawami EFT na stronie w tym bezpłatnym kursie:
https://myeft.newzenler.com/courses/eft-klucz-do-twoich-emocji

Ten warsztat jest  absolutnie dla Wszystkich powyżej 18-go roku życia. Serdecznie zapraszam.

Alex Nogieć

Jak odzyskać swoje marzenia

400 PLN

  • Płatność jednorazowa/nieograniczony dostęp

Dołącz teraz...